فروش واتراستاپ pvc

این نوع از نوارهای اب بندی از نظر کاربرد و کارایی به عنوان متداول ترین واتراستاپ ها در میان عموم شناخته شده اند همچنین دارای انعطاف پذیری و قدرت کشسانی بسیار مناسبی است از این رو برای استفاده های متنوعی از قبیل پوشاندن درزهای ایجادشده اجرایی و انبساطی در راستای افق و چه در راستای عمود،کانالهای انتقال اب، تصفیه خانه ها و همینطور استخرها جهت جلوگیری از نفوذ مایعات به داخل سازه و همینطور خروج اب مورد پسند و رضایت مخاطبین این نوع از محصولات صنایع ساختمانی هستند.

خواص ویژه :

  • مقاومت کششی حتی بالاتر از استاندارد
  • نصبی اسان در بازه دمایی _20 تا +70 درجه سانتی گراد
  • انعطاف پذیری بسیار عالی
  • مقاومت در برابر مواد قلیایی
  • دارای عمری برابر عمر سازه

نحوه استفاده از واتراستاپ pvc

ابتدا باید عرض و ضخامت این نوع نوار اب بندی نسبت به ارتفاع سازه و ضخامتی که بتن دارد انتخاب شود البته این روند باید برای استفاده از تمامی انواع واتراستاپ ها انجام بگیرد.زمانی که خرید از تولیدکننده واتراستاپ انجام گرفت برای استفاده باید جایی که احتمال قطع بتن وجود دارد این محصول را طوری که نیمی از عرض ان در بتن ریزی اول و نیمی از ان در بتن ریزی دوم باشد قرار دهید. اگر واتراستاپ حفره دار تهیه کرده اید در این زمان باید دقیقا محل حفره ها در جایی که احتمال قطع شدن بتن هست قرار بگیرد جهت اتصال و ثابت سازی هم باید از گیره هایی که به این منظور ساخته شده اند استفاده کنید که برای تهیه و خرید می توانید با خیال راحت در عین داشتن کیفیت بالا با قیمت مناسب به ما اعتماد کنید رضایت مشتری هدف اصلی ماست در هر نقطه از ایران که هستید با خیال راحت فقط محصول مورد نظرتان در صنایع ساختمانی را به ما سفارش دهید.

نوار اب بندی pvc، قیمت واتراستاپ pvc، تولیدکننده واتراستاپ

ممکن است به دنبال چنین مطالبی بگردید، هر هفته با مقالات جدید و روز دنیا با ما همراه باشید و یا با شماره های ارتباطی ما تماس بگیرید.

واترسیل خارجی درز اجرایی WATERSEAL AA

واترسیل خارجی درز انبساطی WATERSEAL DA

کارخانه نوارهای اب بندی، کارخانه تولید واتراستاپ pvc، تولید کننده واتراستاپpvc، فروش واتراستاپ، قیمت خرید واتراستاپ pvc، انواع واتراستاپ،واترسیل