فروش واتراستاپ هیدروفیلی

این نوع از محصولات بر پایه خاصیت مواد به کار رفته برای ساخت و تولیدشان عمل می کنند در واقع واتراستاپ هیدروفیلی بر پایه لاستیک ولکانیزه نشده tpe بوده و همانند وظیفه عمومی نوارهای اب بند برای اب بندی درزهای اجرایی مناسب است. این محصول فوق العاده عالی، در تماس با اب و مایعات افزایش حجم پیدا می کند و در واقع منبسط می شود که این امر با توجه به خصوصیات مواد به کار برده در ان اتفاق می افتد اگر 14 روز از زمانی که اب در تماس واتراستاپ هیدروفیلی بوده است بگذرد تقریبا حجم ان به حدود 150 درصد حجم اولیه خواهد رسید البته با توجه به مشاهدات و ازمایش های اولیه از این نوع واتراستاپ شروع افزایش حجم پس از گذشت 6 ساعت از نفوذ اب شروع می شود. یک نکته قابل توجه درمورد استفاده از ان وجود دارد که مربوط می شود به مناسب بودن برای درزهای اجرایی و استفاده از ان در درزهای انبساطی ممنوع است.

تولید و استفاده واتراستاپ هیدروفیلی

  • واتراستاپ هیدروفیلی نسبت به نوع pvc ان خطا را کاهش می دهد
  • مقابل اب تورم برگشت پذیر دارد
  • حتی در دمای بالا هم شکل و فرم ظاهری خود را حفظ می کند
  • به علت غیر سمی بودن قابل استفاده در مخازن اب است
  • مقرون به صرفه و دارای نصب اسان
  • قابل استفاده در درزهای اجرایی عمود و افقی
  • نگهداری به مدت دو سال در بسته بندی اولیه

واتراستاپ هیدروفیلی، قیمت واتراستاپ هیدروفیلی، تولید کننده واتراستاپ هیدروفیلی

نحوه اجرا واتراستاپ هیدروفیلی

این محصول باید توسط چسب و یا میخ در محل شیار موجود در بتن کف ثابت شود سپس با فاصله زمانی کوتاه عمل بتن ریزی انجام گیرد. حداکثر فاصله میخ ها و یا پیچ ها نباید از 25 سانتی متر تجاوز کند، اگر به انتهای رول ها رسیدید حداقل اورلپ 3 سانتی متر را رعایت کنید. اگر در این باره و همچنین قیمت عالی واتراستاپ هیدروفیلی سوالی داشتید همکاران ما در ساعات کاری اماده پاسخگویی به سوالات شما هستند در هر نقطه از کشور که هستید می توانید با خیال راحت از بتن پارسه محصولات و مصالح ساختمانی خود را خرید کنید.

ممکن است به دنبال چنین مطالبی باشید:

واتراستاپ هیدروفیلی بلژیکی، واتراستاپ چیست، لیست قیمت واتراستاپ، واتراستاپ استخر، قیمت فروش واتراستاپ هیدروفیلی، تولید کننده واتراستاپ، کارخانه تولید واتراستاپ