فروش واتراستاپ بنتونیتی

درواقع برای این نوع از نوارهای اب بندی نیز همان وظیفه عمومی واتراستاپ ها مدنظر است و انتظار می رود با در نظر گرفتن این مورد که وقتی انواع مختلف یک محصول دارای خواص خاصی هستند، پس برای یک زمینه خاص در یک وظیفه عمومی بهتر عمل می کنند. در واقع واتراستاپ بنتونیتی به طور خاص و ویژه مخصوص رفع نشت درزهای اجرایی و مقاطع قطع بتن است که با موادی چون پلیمرهای لاستیکی و بنتونیت ساخته شده و از این رو دارای خاصیت ارتجاعی فوق العاده ای است. واتراستاپ بنتونیتی در هنگام تماس با مایعات به ویژه اب به طور خودکار و با استفاده از خصوصیاتش متورم شده و باعث جلوگیری از عبور کردن اب از درزهای اجرایی و سرد می شود که در واقع این بخشی از همان کارایی و دلیل استفاده کردن از این سری محصولات است.

گل بنتونیت موجود در این نوع واتراستاپ شامل ورقه های متعددی حاوی ذره های باردار می باشد که در زمان تماس با اب متورم شده و از این طریق مانع عبور اب و سایر مایعات از درز مورد نظر می شود. در میان این ورقه ها بارهای مثبت و منفی وجود دارد و در هنگام نشت مولکول ها مایع به بارهای درون ورقه حمله نموده و خود را بین انها قرار می دهد و این موضوع باعث تورم واتراستاپ بنتونیتی می شود که می توانید در باب این مورد در مقالات هفتگی ما بیشتر مطالعه کنید و با ما همره شوید همچنین در صورت داشتن هر سوالی با شماره های ارتباطی ما تماس بگیرید و روی ما حساب کنید.

تولید و استفاده واتراستاپ بنتونیتی

دلایل مختلفی برای انتخاب این نوع از انواع واتراستاپ در میان پیمانکاران و یا مسئولین پروژه های عمرانی بزرگ وجود دارد که می توان به مواردی از ان در این متن پرداخت:

  • اب بندی کردن درزهای سرد ستون ها برای حفاظت از ارماتورها
  • عملکردی دائم و بدون وقفه و در عین حال بدون نقص
  • مقاومت زیاد برابر تماس با نم و رطوبت و حتی خشک ماندن طولانی مدت
  • دارای ویژگی شکل پذیری زیاد برای استفاده در موقعیت های مختلف حتی سطوح بتنی ناصاف
  • بدون نیاز به جوشکاری در زمان نصب
  • برای درزهای اجرایی در راستای افق و همچنین عمود
  • جایگزین فلنج های اب بند برای دور لوله ها
  • استفاده مناسب در سازه های ابی و سدها

قیمت واتراستاپ بنتونیتی،فروش واتراستاپ،تولید کننده واتراستاپ بنتونیتی

قیمت واتراستاپ بنتونیتی

اغلب رنگ واتراستاپ بنتونیتی مشکی است و اگر در بسته بندی اولیه نگه داشته شود تا یک سال قابل انجام است در هنگام استفاده می تواند مطمئن باشید که هیچگونه اثر سمی نخواهد داشت و از استانداردهای متعددی پیروی می کند. ما در مجموعه بتن پارسه با قطعیت کیفیت محصولات را ضمانت می کنیم رضایت شما مشتریان عزیز یک اصل اساسی برای ماست از این رو شرایطی فراهم کردیم تا شما در هر نقطه از کشور عزیزمان که هستید بتوانید فقط با انجام سفارش خود از ساده ترین راه ها محصول مورد نظر خود و یا مصالح ساختمانی موردنظرتان را سریع و ایمن دریافت کنید. برای اطلاع از بهترین قیمت روز محصولات با ما تماس بگیرید.