انواع نوارهای اب بندی (واتراستاپ)

در صنایع ساختمان سازی همیشه شاهد درزهایی هستیم که گاها در تماس با اب،رطوبت،موادشیمیایی و یا مشتقات نفتی هستند جلوگیری از این امر با محصولاتی با نام عمومی واتراستاپ ها که دارای انواع مختلف در طرح ها و اندازه های متنوعی هستند، امکان پذیر است که می توانند عمل اب بندی در سازه های بتنی را برعهده بگیرند‌.

این نوارهای اب بند از جنس های مختلفی مانند لاستیک،پی وی سی، بنتونیت،مس،رزین و هیدروفیل ساخته می شوند و کاملا برای انجام وظیفه خود یعنی بازدارنده و جلوگیری کننده از عبور اب و مایعات از محل درزها مناسب هستند و به صورت گسترده در صنایع ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع مختلف واتراستاپ ها نسبت به هم دارای مزیت ها و معایبی هستند که با شناخت کامل انها و یا مشاوره گرفتن از متخصصین می توانید در محل مناسب و به صورت هرچه مفیدتر از کارایی انها بهره ببرید برای اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات کاری تماس بگیرید.

انواع نوارهای اب بندی، قیمت واتراستاپ ها،قیمت نوار اب بندی بتن

ممکن است خرید واتراستاپ ها و یا نوار اب بندی به منظورهای مختلفی و برای صنایع گوناگونی انجام گیرد که به منظور استفاده در سازه های مختلف نام برده در زیر باشد.

  • مخازن نگهداری از مایعات
  • سازه های تصفیه خانه برای اب و فاضلاب
  • سدها، کلنال ها، مخازن و تونل ها
  • دیوار ها و سقف های بتنی در صنایع ساختمان
  • ساخت پل ها و اسکله ها
  • زیر زمین ها و تونل ها

اطلاعات و قیمت نوارهای اب بندی

برای داشتن جدیدترین اطلاعات درمورد تکنولوژی روز صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی هر هفته مطالب جدید و مقالات علمی ما را دنبال کنید و حتی اگر نیاز به مشاوره در مراحل مختلف کار خود دارید با ما در ارتباط باشید تا بهترین محصولات برای مقاومت هرچه بیشتر سازه ها را در اختیار شما بگذاریم.

در سایت درمورد سه نوع اصلی نوارهای اب بندی از قبیل: واتراستاپ pvc، واتراستاپ هیدروفیلی و واتراستاپ بنتونیتی مطالبی اورده شده است همچنین در قسمت محصولات می توانید به دنبال کالای مورد نظر خود بگردید و یا از طریق شماره های تماس در ساعات کاری با ما در ارتباط باشید و با خیال راحت درمورد بهترین و رقابتی ترین قیمت نوارهای اب بندی در بازار از ما خرید کنید. همکاران ما شما را در انتخاب بهترین گزینه ها یاری خواهند کرد.