فروش گروت در بتن پارسه

گروت از سیمان، ماسه، اب و یک سری افزودنی تشکیل شده است. مخلوط های گروت اماده جهت مصارف متنوعی از جمله برای زیر صفحه ستون ها، نصب ریل ماشین الات، برینگ پل ها، زیر صفحه پلیت ها، حایل ها و غیره کاربرد دارند. معمولا نیز از گروت ها برای جاهایی که نیاز به مقاومت بالا هست و یا ترمیم کردن ترک های عمیق استفاده می شود.

نوعی از گروت ها با نام گروت اپوکسی مشهور هستند که دارای خصوصیات زیر می باشند.

  • سخت شدن سریع که دمای محیط بستگی دارد
  • قابلیت بالای چسبندگی به زیر کارهای معدنی و فولادی
  • مقاومت در برابر ارتعاشات شدید
  • سخت شدن بدون جمع شدگی
  • مقاومت بالا در برابر حملات مواد شیمیایی
  • مقاومت مکانیکی بسیار زیاد

نحوه اجرا گروت

در هنگام گروت ریزی در زیر صفحه ستون ها و غیره باید محلی که قرار است اجرا گروت انجام شود از ملات پر شده باشد در واقع ملات سیمانی باید به طور پیوسته و بدون قطع شدن ریخته شود چنانچه از فشار ملات ریزی در هنگام کار کاسته شود به حالت شل درامده و حالت روان شدگی خود را از دست می دهد و بازگرداندن این حالت بسیار مشکل است که در این رابطه استفاده از ملات رزین های مصنوعی کار راحت تری است.

اگر کار با قالب انجام گیرد طراحی قالب ها باید به گونه ای باشد که در حین گروت و ملات ریزی هیچگونه تغییر و جا به جایی در انها انجام نگیرد. قالب ها راباید بالاتر از سطح گروت کاری در نظر گرفت و قرار داد البته این مقدار اضافی را باید برای اطراف نیز در نظر بگیرید در این هنگام باید قبل گروت ریزی مطمئن شوید هوای محبوس در ملات کاملا خارج شده است. بهتر است دمای محیط در هنگام کار با گروت بین 10 تا 35 درجه سانتی گراد بالای صفر باشد.

 

گروت زیر صفحه ستون، طرز تهیه ملات گروت، قیمت خرید گروت

 

گروت پایه سیمانی، گروت اپوکسی، گروت چیست،اجرای گروت ریزی

انواع گروت ها و قیمت گروت

  1. گروت اپوکسی ( گروت پلیمری سه جزئی )
  2. گروت پایه سیمانی
  3. گروت های سیمانی-پلیمری ( گروت دو جزئی )
  4. گروت منبسط کننده بتن ( کامبکس )

ممکن است به دنبال مطالب زیر بگردید یا مطالعه درمورد انها برای شما قابل توجه باشد، مقالات هفتگی ما را دنبال کنید و یا با شماره های ارتباطی ما برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش تماس بگیرید.

گروت پر مقاومت فاقد جمع شدگی Capgrout HP

گروت منبسط شونده بر پایه سیمان پرتلند CAPGROUT GP

حداکثر ضخامت گروت، مقاومت گروت، گروت سیمانی، گروت ریزی زیر بیس پلیت، طرز تهیه ملات گروت، لیست قیمت انواع گروت، قیمت فروش گروت ها، تولیدکنندگان گروت، کارخانه تولید گروت