فروش انواع چسب بتن

چسب بتن یکی از افزدنی های بتن است که امروزه در صنعت ساختمان سازی کاربرد های فراوانی را به خود اختصاص داده. اغلب انواع چسب بتن می توانند بدون اضافه کردن اب مقاومت کششی،خمشی و همچنین دوامی که بتن دارد را بالا ببرند البته مهم ترین خاصیت این محصول افزایش چسبندگی بتن است. از چسب بتن به صورت عمومی بیشتر در کارهای ترمیمی و تعمیراتی استفاده می شود زیرا میزان چسبندگی بتن به سطوح قدیمی و پیش ساخته شده را به صورت چشم گیر تغییر می دهد. اگر سازه های قدیمی از جنس بتن دچار اسیب شده باشند با استفاده از این نوع افزودنی بتن می توان انها را ترمیم کرد و از این رو به هنگام نماسازی روی سازه های قدیمی هم از چسب بتن استفاده می شود.

چسب های بتن اب بند 

به علت این که استفاده از این محصول از نفود اب جلوگیری می کند این نام را برای ان انتخاب کرده و جهت اب بندب بتن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای آب بند کردن منابع، استخر های بتنی، ترمیم آسیب دیدگی کانال های آب، کف سالن های صنعتی، باند فرودگاهها، سدها، پایه پل ها و ستون ها می توان از انواع چسب بتن استفاده کرد.

طریقه مصرف چسب بتن

در هنگام استفاده از چسب های بتن اغلب برای رقیق سازی ان را با اب ترکیب کرده و  سپس با شن،ماسه و سیمان مخلوط می کنند . در دو حالت زیاد بودن ضخامت بتن و یا وارد شدن فشار بی اندازه به ان باید مقدار مصرف چسب را بالا برد که در این حالت لازم است پیش از چسباندن لایه جدید یک لایه کامل از چسب به بتن زیرین و قدیمی زده شود.

چسب بتن برای استخر،قیمت چسب بتن،چسب بتن ساروج


چسب بتن چیست،چسب سیمان چیست،لیست قیمت چسب بتن

چسب و ترمیم کننده بتن BOND PVA

چسب و ترمیم کننده بتن آب بند CAPCOBOND AR