ملات ترمیمی بتن

امکان دارد در طی فرایند بهره برداری و ساخت، سازه های بتنی دچار اسیب و تخریب شوند. کارفرمایان و مهندسین برای حفظ خصوصیات و شرایط سازه برای این که در تمام مدت پیش بینی شده کاربرد مورد انتظار را داشته باشد اقدام به تعمیر و ترمیم انها می نمایند. بر حسب علت و ابعاد ایجاد شده، تخریب های سازه های بتنی به گروه های مختلفی ممکن است تقسیم شوند از جمله علت ها را می توان خوردگی، تاثیر اسید، سولفاته شدن، واکنش های قلیایی، مشکلات در اجرا و …دانست، همچنین برحسب ابعاد اسیب مواد و روش های مختلفی برای ترمیم سازه ها وجود دارد.

از جمله مواد ترمیم کننده اماده را می توان به موارد زیر تقسیم بندی کرد که هر کدام دارای خصوصیاتی می باشند که مصرف انها در محل های خاصی ترجیح داده می شود. می توانید برای پرسش سوال هایتان با ما تماس بگیرید.

  • ملات های پایه سیمانی
  • ملات های پلیمری
  • ملات های نیمه پلیمری
  • چسب های اپوکسی
  • رزین های تزریقی
  • چسب های لاتکس

فروش ترمیم کننده های بتن، قیمت ترمیم کننده بتن، ملات ترمیم بتن


ملات ترمیمی بتن، روش اجرا ترمیم بتن، قیمت ترمیم کننده بتن

ترمیم کننده پایه سیمانی بتن

ملات ترمیم کننده بتن یک جزئی اصلاح شده با پلیمر اکریلیکی جهت صافکاری سطح بتن می باشد که پس از اضافه شدن اب، به ملاتی قابل ماله کشی و خاکستری رنگ با قابلیت اجرا بر روی سطوح زبر بتنی و لایه های اسیب دیده دیوار، کف و یا سقف تبدیل می گردد. از ترمیم کننده پایه سیمانی بتن برای اماده سازی سطوحی که می بایست توسط پوشش های محافظ اندود شوند استفاده می شود.

مطالبی که ممکن است از ما بپرسید:

مواد یا ملات ترمیم کننده بتن چیست، لیست قیمت ترمیم کننده بتن، روش های ترمیم بتن، ترمیم کننده بتن ویژه، پودر ترمیم کننده بتن، تولید کننده ترمیم کننده بتن