این ماده افزودنی بتن همراه با ایجاد سرعت انتشار در اب می باشد که همین خاصیت باعث ایجاد یک مخلوط کاملا همگن و یکدست شده که به کارایی بتن نیز همراه با ثابت نگه داشتن مقدار اب میفزاید و یا به واسطه کم کردن مقدار اب لازم باعث می شود مخلوط بتن به مقاومت بیشتری برسد.در واقع با اضافه کردن مقادیر مشخصی از اب بند بتن یا اب بند پودری بتن می توان انتظار داشت در عین بالا رفتن مقاومت از درصد سیمان مورد نیاز کاسته شود،باعث افزایش دوام و کاهش میزان نفوذپذیری بتن در سنین مختلف ان باشد و در هنگام بتن ریزی افزایش کارایی بتن را به همراه اورد.

روش مصرف کاهنده اب بتن 

جهت بدست امدن بالاترین میزان کارایی باید ابتدا مقادیر مشخص اب بند بتن را با اب همراه کرد و سپس به ان اجزا دیگر را افزود. محصول با انواع سیمان از جمله پرتلند و جایگزین هایی چون میکروسیلیکا و غیره سازگار است. در صورت استفاده از انواع دیگری از افزودنی ها به همراه کاهنده اب بتن زمان گیرش بتن تغییر خواهد کرد. در اینجا باید ذکر کنیم که بهتر است افزودنی ها به صورت مجزا و تک تک به بتن اضافه شوند و از قبل باهم مخلوط نگردند. همیشه جهت حصول کارایی بالا و در حد عالی باید میزان لازم اب بند بتن با توجه به شرایط ویژه پروژه و مصالح مصرفی با استفاده از ازمایشات کارگاهی بدست اید اما به صورت معمول با اضافه کردن حدود 1تا3 درصد وزن سیمانی که مصرف می شود محصولی با قدرت بالا و اسلامپ مناسب ارائه خواهد شد.

کاهنده اب بتن،قیمت فروش اب بند پودری بتن


فروش اب بند بتن، خرید کاهنده اب بتن،تولید کننده اب بند بتن

قیمت اب بند بتن، قیمت فروش کاهنده اب بتن

باتوجه به تنوع محصولی که برای شما در بخش های دیگر سایت اورده شده است و متناسب بودن انها با نوع پروژه شما پیشنهاد می کنم با ما تماس بگیرید تا از بهترین قیمت اب بند بتن و اب بند پودری بتن در بازار روز با خبر شوید و محصولات را مستقیم و بدون واسطه دریافت کنید ما مفتخریم به مشارکت در بزرگترین پروژه های عمرانی و همچنین ارسال محصول ه سراسر ایران، در هر نقطه ای از ایران که هستید فاصله شما تا تحویل کالا فقط یک تماس است. اولویت ما جلب رضایت مشتری برای داشتن مشتریانی وفادار و دائمی است.

اب بند کننده داخلی مایع،پلاستیت WPL

آب بند کننده و نفوذ کننده سطحی پودری Powdercoat

کاهنده اب Plastit PG06

روان کننده و کاهنده اب بتن Plastit L1

فوق کاهنده اب پلاستیت SPNA