یک سری ساخته شده از افزودنی های بتن با نام مکمل بتن شناخته می شوند که به نسبت هم گروهی های خود دارای سطحی بسیار پیشرفته در تولید افزودنی های بتن و در کارخانه تولید مکمل بتن هستند از این محصول با قیمت عالی مکمل بتن برای ساخت بتن توانمند و چند منظوره استفاده می شود. در زمان ساخت بتن علاوه بر بالا بردن اسلامپ، باعث رفع شدن خاصیت جذب اب و به طور ویژه ای باعث قطع نفوذپذیری خواهند شد.

برای تشخیص کارایی و روندی که مکمل بتن باعث تغییر در بتن شده است می توان بعد از اضافه کردن ان البته با دانستن طرز استفاده مکمل بتن ( برای اطلاعات جامع می توانید تماس بگیرید ) انرا با استاندارد های نام برده شده مورد تحلیل قرار داد.

DIN 1048 PART 5 , DIN 1048 PART 4 , DIN 1048 PART 1 , DIN 1048 PART 2 , BS 1881 PART 122 ,DIN e=EN 12390 –8 , ASTM C1202 – 05

مکمل بتن الیاف دار،قیمت مکمل بتن،تولیدکننده مکمل بتن

برای داشتن اطلاعات زیر در ساعات کاری تماس بگیرید :

قیمت فروش مکمل بتن ،کارخانه تولید مکمل بتن،طرز استفاده از مکمل بتن ،تولید کننده مکمل بتن

برخی از اثرات و خواص استفاده کردن از این محصول را می توان با عناوین : رفع نفوذپذیری بتن،بالابردن اسلامپ،جلوگیری از نفوذ یون کلر،سازگاری با انواع سیمان های پرتلند،امکان کاهش اب،غیر قابل اشتعال بودن،کاهش دادن استهلاک ماشین الات بتن ریزی،کاهش میزانی که باید سیمان مصرف شود،افزایش مقاومت برابر فرسایش،امکان حمل و نقل بتن در مسافت های طولانی برای پروژه ها،افزایش 30 تا 70 درصد مقاومت برابر فشار و غیره شرح داد.

نکاتی که بهتر است به انها دقت کنید :

  • در صورتی که میخواهید از چند ماده افزودنی همزمان استفاده کنید حتما با شماره های ارتباطی ما قبل از اینکار تماس بگیرید.
  • اگر این مواد با چشمانتان برخورد داشت حتما انها را در یک ظرف اب و یا زیر شیر اب به مدت 2 دقیقه یا کمی بیشتر باز و بسته کنید و به چشمانتان دست نمالید.
  • سعی کنید محیطی با دمای بین 15 تا 25 درجه سانتی گراد برای نگهداری ای افزودنی بتن فراهم کنید.
  • علاوه بر این که از سرما و یخبندان این ماده را دور می کنید انرا مقابل تابش مستقیم و طولانی مدت خورشید هم قرار ندهید.
  • می توانید این ماده را به مدت یکسال در بسته بندی اولیه ان نگهداری کنید.