روان کننده های بتن و یا فوق روان کننده های بتن جزو مواد افزودنی به بتن هستند که باعث افزایش خاصیت و کارایی بتن می شوند همچنین در واقع انها باعث کاهندگی اب بتن خواهند شد و از انها با عنوان کاهنده اب بتن نیز یاد می شود که در واقع یکی از پرکاربردترین مواد افزودنی به بتن هستند .

فروش روان کننده بتن

برای کاهش دادن مقدار اب مخلوط در اسلامپ ثابت،ساخت بتنی که دارای مقاومت بیشتری است، افزایش اسلامپ بتن بدون این که بخواهیم اب بیشتر به سیمان اضافه کنیم و از این دست اگر نیاز به اطلاعات بیشتر و یا نحوه مصرف دارید می توانید پاسخ سوالات خود را از مشاورین فروش ما دریافت کنید .

استفاده و خرید روان کننده های بتن برای زمانی که بتن ریزی در هوای گرم انجام میگیرد و یا حجم کاری بسیار زیاد است گزینه ای عالی می باشد و می تواند به بتن ریزی در سازه هایی با تراکم ارماتور زیاد کمک کند تا عملیات تراکم ساده تر و بهتر انجام گیرد.

این افزودنی ها باید قادر باشند تا مقدار اب را تا حداقل ۵ درصد کاهش دهند درحالی که فوق روان کننده های بتن قادر هستند اب اختلاط در بتن را تا ۱۲ درصد نیز کاهش دهند پس مقدار کاهش اب برای استفاده از روان کننده بتن را بین ۵ تا ۱۲ درصد درنظر میگیرند و یاداوری میکنند که استفاده از انها باعث کندگیر شدن بتن خواهد شد.

روان کننده بتن،قیمت روان کننده بتن،خرید روان کننده بتن

 

تولیدکننده روان کننده بتن و فوق روان کننده بتن

فرمول های مختلفی برای تولید این نوع افزودنی ها وجود دارد معمولا اصلی ترین جزء انها ترکیبات الی محلول در اب هستند. ترکیبات اصلی انها را در سه دسته کلی : نمک های کلسیم،امونیوم و سدیم هستند. به واسطه ترکیبات غیر الی هم میتوان تولید کنندگی روان کننده بتن داشت اما به دلایلی چون گران قیمت بودن،الودگی اب حاوی این مواد و انحلال پذیری اندک انها در محیط های ابی مورد استفاده واقع نمی شوند.

قیمت روان کننده بتن

با توجه به تنوع محصول در این رده برای داشتن اطلاعات دقیق درمورد خرید روان کننده،فروش روان کننده بتن،تولیدکننده بتن،شرکت های فروش روان کننده بتن، قیمت عالی افزودنی بتن  و از این دست تماس بگیرد.

اطلاعات بیشتر و مطالعه محصولات:

ابرروان کننده،فوق کاهنده اب 

ابر روان کننده،کندگیر بتن 

روان کننده و کاهنده اب بتن 

فوق روان کننده، فوق کاهنده اب،تندگیر