افزودنی های بتن چیست ؟

به ظور کلی و انچه در استفاده عموم برای انتخاب مطرح است افزودنی های بتن در دو دسته افزودنی های شیمیایی بتن و افزودنی های معدنی بتن قابل تقسیم و تعریف هستند که این موارد به خودی خود دارای زیرمجموعه های گسترده برای استفاده می باشند که با توجه به نیاز و تغییراتی که در خواص بتن مدنظر است انتخاب و استفاده می شوند .

کارایی افزودنی بتن :  یک و یا چند ویژگی از ویژگی های بتن مانند قابلیت های عملکردی، خواص چسبندگی، درجه سختی و از این دست را اصلاح می کنند . در واقع از انها با عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده بتن یاد می کنند و به صورت مایع و یا گرد کمی قبل از تایم مخلوط و یا در زمان تایم ان به بتن اضافه می شوند .

انواع افزودنی های بتن

  • زودگیرکننده بتن و یا همان تندگیر بتن
  • روان کننده بتن
  • کاهنده اب بتن و یا اب بند بتن
  • دیرگیر کننده بتن و یا کندگیر بتن
  • مکمل بتن
  • تندگیر شاتکریت

اهدافی که برای رسیدن به انها  افزودنی های بتن را استفاده می کنیم شامل دو موضوع کلی تغییر خواص بتن و ملات تازه و یا تغییر خواص بتن و ملات سخت شده می باشد .

ملات تازه و خمیری : افزایش و یا کاهش چسبناکی بتن،تغییر در زمان گیرش مثلا گیرش تندتر و کندتر و یا حتی گیرش انی به طور کلی کنترل زمان گیرش،……………..

ملات سخت : افزایش سرعت در هیدراسیون و کاهش سرعت گرمازایی در اثر ان، افزایش در کیفیت اتصال به سنگدانه داخل بتن و یا ملات،…………….

قیمت فروش انواع افزودنی بتن

باتوجه به سوابق کاری مجموعه ما در این سال ها می توانیم به شما این تضمین را بدهیم و با قطعیت به شما بگوییم ما به صرفه ترین قیمت افزودنی ها در عین حال رقابتی ترین قیمت ها در عین کیفیت فوق العاده محصولات را برای شما فراهم کرده ایم با توجه به تنوع وسیع محصولات و کاربردهای متنوعی که شما ممکن است به ان منظور از افزودنی های بتن استفاده کنید به شما پیشنهاد میکنم برای مشاوره رایگان استفاده از محصولات با ما تماس بگیرید تا ضمن راهنمایی برای بهترین انتخاب از بهترین قیمت افزودنی های بتن نیز اطلاع پیدا کنید .

افزودنی های بتن

فروش بتن و فروش افزودنی های بتن

 

قیمت عالی برای فروش بتن،تولیدکننده و فروشنده افزودنی های بتن